Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Katarzyna Groniec "OSIECKA" Wągrowiec, Miejski Dom Kultury PRAPREMIERA

Data publikacji: 2014-09-28, Data modyfikacji: 2014-07-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Katarzyna Groniec laureatka nagrody im.Aleksandra Bardiniego w koncercie piosenkami Agnieszki Osieckiej.W ramach Festiwalu organizatorzy (Fundacja Okularnicy) starają się prezentować polskie piosenki autorstwa Mistrzów gatunku, dokonania Lauretów minionych edycji Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej“, wracać do brzmień klasycznych jak i dać szansę wykonawcom awangardowym. Formuła festiwalu jest otwarta na różnorodne gatunki muzyczne i formy ekspresji.Festiwal skierowany jest do publiczności tzw. Okularników czyli publiczności wymagającej (w każdym wieku), dla której programy wielkich, komercyjnych festiwali promowanych w mediach są, delikatnie mówiąc, rozczarowujące. Staramy się prezentować piosenkę z pięknym tekstem, promować też wykonawców i muzyków, którzy jeszcze nie są gwiazdami z pierwszych stron kolorwych pism i wyrafinowane brzmienia. Festiwal odbywa się w Warszawie na przełomie września i października.

Pełna treść wiadomości na: http://wagrowiec.naszemiasto.pl//imprezy/katarzyna-groniec-osiecka-wagrowiec-miejski-dom-kultury,1174378,t,id.html
wagrowiec.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: wagrowiec.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wągrowiecki

Powiat wągrowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wągrowiec. Gminy w powiecie to: Wągrowiec (gmina miejska), Gołańcz, Skoki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec (gmina wiejska).

Miasto pomimo małej wielkości posiada bogatą przeszłość. Świadczy o tym wiele zabytków i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Jest to m.in. cmentarz żydowski, klasztor pocysterski, kościół farny z drewnianą dzwonnicą, Muzeum Regionalne, grobowiec Piramida Łakińskiego. Miłośnicy zieleni też znajdą tu swój kąt. Wystarczy wybrać się do rezerwatu przyrody Dębina. Zobaczyć to można mierzący 34 m dąb Korfanty. Oprócz tego pomnika przyrody spotkamy liczne gatunki roślin, drzew i krzewów. Jedną z głównych atrakcji turystycznych jest również Jezioro Durowskie.   

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola