Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SZATNIARZ - WĄGROWIEC

 
Jest to filmik amatorski. Ma na celu zachęcenia młodzieży jak i osób starszych do aktywnego sportowo-rekreacyjnego sposobu spędzania wolnego czasu i oderwania się od codziennych nawyków jakimi są telewizja,internet po przez które zapadamy w elektroniczny "nałóg" pozwolę sobie tak to nazwać. WYZWÓL SIEBIE !!! Chcesz dobrze wyglądać ? Chcesz zapanować nad własnym ciałem ? Czy może poprawić fizyczną wydolność ? Jeśli tak te zajęcia są dla Ciebie ,zapraszamy już dziś 8 listopada 2015r. na godzinę 16 . Sala SP nr.3 w Wągrowcu Więcej informacji pod numerem telefonu : 669 123 704 Uwaga! Godzina może ulec zmianie. Operatorzy Kamery: -Anna. M -Marcin. M Muzyka: -Wiśnia (instrumental Białas - Street Credit )

 


CHERRY RECORDS
 
Data pliku video: 2015-10-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wągrowiecki

Powiat wągrowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wągrowiec. Gminy w powiecie to: Wągrowiec (gmina miejska), Gołańcz, Skoki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec (gmina wiejska).

Miasto pomimo małej wielkości posiada bogatą przeszłość. Świadczy o tym wiele zabytków i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Jest to m.in. cmentarz żydowski, klasztor pocysterski, kościół farny z drewnianą dzwonnicą, Muzeum Regionalne, grobowiec Piramida Łakińskiego. Miłośnicy zieleni też znajdą tu swój kąt. Wystarczy wybrać się do rezerwatu przyrody Dębina. Zobaczyć to można mierzący 34 m dąb Korfanty. Oprócz tego pomnika przyrody spotkamy liczne gatunki roślin, drzew i krzewów. Jedną z głównych atrakcji turystycznych jest również Jezioro Durowskie.   

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola