Belka
Piątek, 15 Listopada 2024   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Gry podwórkowe z dawnych lat - pamiętasz je? 14 najlepszych gier i zabaw z dzieciństwa! [GALERIA]

Data publikacji: 2018-04-06, Data modyfikacji: 2018-04-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzieciństwo to dla wielu był czas zabaw od rana do wieczora z krótką przerwą na ciepły posiłek, a podwórko było istną areną zmagań i konfrontacji w różnych dyscyplinach. Trudno sobie wyobrazić, że współcześnie często taki obrazek dzieci znają tylko z opowieści rodziców. Teraz rozrywki dostarczają smartfony i elektroniczne gadżety. Jednak należy to uszanować i mieć z tyłu głowy, że zabawy wraz z czasem również się zmieniają. Przypomnijmy sobie najpopularniejsze gry i zabawy podwórkowe, licząc na to, że nie wszystkie odeszły już w zapomnienie - kliknijcie w galerię, żeby móc je zobaczyć.

Pełna treść wiadomości na: wagrowiec.naszemiasto.pl/artykul/gry-podworkowe-z-dawnych-lat-pamietasz-je-14-najlepszych,4597566,galop,t,id,tm.html?kategoria=143
wagrowiec.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: wagrowiec.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wągrowiecki

Powiat wągrowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wągrowiec. Gminy w powiecie to: Wągrowiec (gmina miejska), Gołańcz, Skoki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec (gmina wiejska).

Miasto pomimo małej wielkości posiada bogatą przeszłość. Świadczy o tym wiele zabytków i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Jest to m.in. cmentarz żydowski, klasztor pocysterski, kościół farny z drewnianą dzwonnicą, Muzeum Regionalne, grobowiec Piramida Łakińskiego. Miłośnicy zieleni też znajdą tu swój kąt. Wystarczy wybrać się do rezerwatu przyrody Dębina. Zobaczyć to można mierzący 34 m dąb Korfanty. Oprócz tego pomnika przyrody spotkamy liczne gatunki roślin, drzew i krzewów. Jedną z głównych atrakcji turystycznych jest również Jezioro Durowskie.   

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola