Belka
Sobota, 25 Maja 2019   imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Potwierdzenie (reż. Arczi)

 
Za kogo się uważasz? Zastanów się, bo za chwilę życie będzie miało okazję zweryfikować Twoje prawdziwe Ja. Krótki dokument kreowany. scen i reż. Arczi zdjęcia Daniel Hilbrecht i Marcin Maternik ---------------------------------------------------- Ja bym pobiegł. Najszybciej jak umiem. Ale w drugą stronę.. Nagrody: $ Nagroda publiczności na VI Konkursie Filmów Niezależnych 5 minut z życia codziennego w Wągrowcu $ Nominacja do nagrody ChangeTheWorld na StrangerFestival w Amsterdamie $ Wyróżnienie Prezesa Stowarzyszenia Fundus Glacensis na Pol-8 Film Festival Polanica Zdrój $ Grand Prix "Offelia" za najlepszy film dokumentalny na festiwalu OFFeliada w Gnieźnie $ Nagroda publiczności na festiwalu Nakręceni 2009 w Lublinie $ Nagroda za najlepszy dokument na Orange Factor Film Festival w Krakowie $ Wyróżnienie na Festiwalu Filmów Niezależnych Wydmy 2009 w Gdańsku $ Nagroda publiczności na Filmowych Zwierciadłach w Ostrołęce $ III Nagroda na festiwalu FilmOFFo w Opolu Lubelskim $ Nagroda za najbardziej oryginalny film festiwalu KilOFF w Katowicach $ Nagroda publiczności na festiwalu KilOFF w Katowicach $ Wyróżnienie na Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF w Przemyślu $ Zwycięzca konkursu filmów odrzutowych Hydepark na Kameralne Lato w Radomiu $ Nagroda w kategorii 'Inne formy' na Solanin Film Festival w Nowej Soli $ II Nagroda na Festiwalu Krótkich Form Internetowych x-ozy w Lublińcu $ Wyróżnienie na 3. Przeglądzie Kina Niezależnego SPAM w Pleszewie $ II Nagroda na Festiwalu Filmów Antydepresyjnych Relanium w Łodzi $ Nagroda publiczności na Festiwalu Filmów Antydepresyjnych Relanium w Łodzi arczi.art.pl

 


HolilodSucks
 
Data pliku video: 2009-07-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wągrowiecki

Powiat wągrowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wągrowiec. Gminy w powiecie to: Wągrowiec (gmina miejska), Gołańcz, Skoki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec (gmina wiejska).

Miasto pomimo małej wielkości posiada bogatą przeszłość. Świadczy o tym wiele zabytków i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Jest to m.in. cmentarz żydowski, klasztor pocysterski, kościół farny z drewnianą dzwonnicą, Muzeum Regionalne, grobowiec Piramida Łakińskiego. Miłośnicy zieleni też znajdą tu swój kąt. Wystarczy wybrać się do rezerwatu przyrody Dębina. Zobaczyć to można mierzący 34 m dąb Korfanty. Oprócz tego pomnika przyrody spotkamy liczne gatunki roślin, drzew i krzewów. Jedną z głównych atrakcji turystycznych jest również Jezioro Durowskie.   

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola