Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ziółek - Kawałek o Wągrowcu (Teledysk)

 
Zapraszamy do sprawdzenia videoklipu Ziółka przedstawiającego : "Kawałek o Wągrowcu", z produkcji pod tytułem: "Maxisingiel Wągrowiec". Więcej na studiobum.pl Facebook: pl-pl.facebook.com/people/StudioBum-Nagrania/100011929006262 Muzyka i Tekst - Ziółek Ziółek - Kawałek o Wągrowcu: 1. Jeśli chodzi o daty to 1300 - start! plus 81 i Wągrowiec prawa miejskie ma. Jeśli chodzi o ludzi to x. Jakub Wujek migiem Wam Biblię przeliteruje. Jeśli chodzi o natury atrakcje to mamy Bifurkację: Nielba, Wełna przecinają aglomerację. Jeśli chodzi o oznaczenia: 67 - kierunkowy, 62-100 - pocztowy, a na blachach gna PWA. Jeśli chodzi o kulturę; odwiedź latem amfiteatr, możesz wybrać kino, spacer Parkiem 600-lecia. Jeśli chodzi o sport - ręczna z nogą przeważają. Żółto-czarne barwy ujrzysz, gdy odwiedzisz stadion. Jeśli chodzi o herb: Topór, "W", miecz i cysters. Co godzinę słychać "BANG!; zimą melodie kolęd. Jeśli chodzi o miasto to Wągrowiec odwiedź, już odwiedź Wągrowiec i nie wahaj się Człowiek! REF. Witamy w Wągrowcu! Zapraszamy Chodź tu! A nie pożałujesz i wypoczniesz w końcu. Wszyscy Wągrowczanie miasto reprezentujmy, by skąd pochodzimy każdy z nas mógł być dumny! 2. Jeśli chodzi o Muzykę to Rap ze Studio BUM!: z bitem, wybitne uleczanie dusz. Jeśli chodzi o dzielnie: Osada, Wschód i Środmieście, Starówka, Straszewo, Berdychowo, są Kaliska i Durowo. Jeśli chodzi o atrakcje, jest ich tutaj wiele: przejdź się Kościuszki, przez deptak, mostek, Rynek i Aleje. Jeśli chodzi o wodę i myśli masz mokre, możesz wybrać się na plażę #Jezioro Durowskie. Jeśli chodzi o historię to kościołów pięć odwiedź, Muzeum - Opatówkę, Ratusz i Łakinę z koniem. Jeśli chodzi o postęp to widać rok za rokiem. Chcesz zakręcić sobie w głowie - przejedź się kolejnym rondem. Jeśli chodzi o mnie to lubię Wągrowiec, bo od Niego zacząłem poznawać Polskę. Jeśli chodzi o miasto to Wągrowiec odwiedź, już odwiedź Wągrowiec i nie wahaj się Człowiek! REF. Witamy w Wągrowcu! Zapraszamy Chodź tu! A nie pożałujesz i wypoczniesz w końcu. Wszyscy Wągrowczanie miasto reprezentujmy, by skąd pochodzimy każdy z nas mógł być dumny!

 


Ziolek2h
 
Data pliku video: 2016-05-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wągrowiecki

Powiat wągrowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie wielkopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Wągrowiec. Gminy w powiecie to: Wągrowiec (gmina miejska), Gołańcz, Skoki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec (gmina wiejska).

Miasto pomimo małej wielkości posiada bogatą przeszłość. Świadczy o tym wiele zabytków i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Jest to m.in. cmentarz żydowski, klasztor pocysterski, kościół farny z drewnianą dzwonnicą, Muzeum Regionalne, grobowiec Piramida Łakińskiego. Miłośnicy zieleni też znajdą tu swój kąt. Wystarczy wybrać się do rezerwatu przyrody Dębina. Zobaczyć to można mierzący 34 m dąb Korfanty. Oprócz tego pomnika przyrody spotkamy liczne gatunki roślin, drzew i krzewów. Jedną z głównych atrakcji turystycznych jest również Jezioro Durowskie.   

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola